Jeremi

Sem vložte podnadpis

První krůčky autorské dvojice Jiří Remo (exTitanic) a Georgi Enchev (Georgen, exTitanic) k seskupení bandu JEREM'I byly učiněny na jaře 2015. Výběrovým sítem o pozici baskytara uspěl a nástroje se ujal výborný Pepa Kudláček (Secret, J.A.M.P., Sillage). Tehdy ještě tým tvořil hráč na bicí s darem "od pánaboha" Josef Cigánek, bohužel jeho hráčská vytíženost neumožnila na projektu JEREM'I pokračovat. Tohoto postu se záhy zodpovědně ujal bývalý kolega z Titanic Miloň Nahodil (Sax, exTitanic). Ten ze zdravotních důvodů band opouští v dubnu po zdařilém Jarní Tour 2019.

Postu bubeníka se na festivalovou sezónu 2019 ujal Filip Smetana, jehož jméno vás jistě bude poutat ke kapele EAGLEHEART. Filip se však vrací ke svým původním sestavám a projektům a na jeho místo usedá bubeník PAVEL KUBÁT, bubeník "se srdcem bijícím pro skvělou a kvalitní muziku (Regon, Crab, Thief, ROOT). Po zahájení Support TOUR 2020 s kapelou ARAKAIN ale se sestavou nucená celosvětová koncertní přestávka zamotá, tak se po CovidPauze postu zpěváka ujímá frontman PAVEL KUNČÍK (Infaction, Marilyn Manson revival, EightGTcore), a hry na bicí JAN MEDUNA

Jak už bylo řečeno, díky společné hráčské historii si členové Jerem.I "sedli", čehož důkazem jsou první studiové nahrávky které najdete jednak na EP "Vol.1", také však v OFFICIAL MUSIC VIDEO "Jack in The Box". Tento klip se s více než 51% hlasů stal na TVREBEL skladbou měsíce března 2016 a postupuje do soutěže o skladbu roku.

Jerem.I byli opakovaně pozváni na natáčení do TVREBEL, pořad ROCK SPECIÁL a CZECHPARÁDA, dále rozhlasové vysílání na RÁDIO BEAT, v pořadu HARD&HEAVY s Petrem Korálem

V roce 2016 kapela vydává první malé album pod názvem "Vol.1", které je v krátkém čase vyprodáno, a se svým Official music video "Jack In The Box" vyhrávají Czechparádu na TV Rebel. Následují koncerty: hudební festival Rock Heart se skupinou Helloween, Masters Of Rock, společné turné se skupinami Limetal, s německou formací Hematom a Dymytry vyprodávájí nejlepší sály a haly v ČR. S kapelou rozhovory na Rádio Beat, v časopisech Rock&Pop, HelpMusic, stálé rotace dalších Official Music Video v TV.

V roce 2018 JEREM'I vychází další deska "Jack In The Box", která sklízí ohlas nejen z důvodů netradičního nosiče...

Vložte svůj text...