Výhradní zastoupení

Aktuálně výhradně zastupujeme


VLASTA REDL. Písničkář, který se těší přízni publika a je respektován muzikanty napříč žánry. Zastupujeme ho exkluzivně a jeho vystoupení si můžete objednat ve dvou variantách: buď s Tichou partou, nebo v "plné rockové náloži" s Jeho kapelou.


AG FLEK. V roce 1983 skupina natočila album Blázni umírají nadvakrát, které ji vyneslo do čela českého folku. Tehdejší sestava Táborská-Viktorin-Markytán-Šobáň se natrvalo vryla do paměti fanoušků, přestože v dalších letech se v kapele vystřídali další muzikanti, například Vlasta Redl, který svým nezaměnitelným stylem poznamenal desku Dohrála hudba. Dnes má kapela - kromě sólových počinů jejích členů - na kontě celkem čtyři alba a vrátila se k pravidelné koncertní činnosti.

FČELIČKY. Dívčí world music band ze Strážnice s kapelníkem Zdeňkem Musilem. Zpívají česky, švédsky a finsky, mají i vlastní autorské písničky. Skupina vydala již sedm alb.

BASTARD. Havířovští hard rockeři Bastard měli v roce 1994 se svým debutovým albem slušně našlápnuto jako objev roku vydavatelství Monitor EMI a jako předkapela slavných Kabátů na jejich turné. Po dlouhých dvaceti letech se rozhodli pro comeback, aby se opět vrátili na pódia a vystoupili před legendami jako jsou Uriah Heep, Bonfire, Citron nebo Kreyson. Také zahráli na velkých festivalech Masters of Rock, Ostrava v plamenech, Benátská a dalších. Vydali comebackové EP "Bastard ... na start!" a regulérní desku "Druhá Müza", která sklízí pochvalné recenze. Bastard zvítězil jako "kapela roku 2017" v televizní Czechparádě i v Rockparádě na TV Rebel a můžete jej pravidelně slyšet také na rádiu Čas Rock.

RAZAM. Původně působili jako trio Marešová, Yasinski, Vašíček a v této sestavě vydali v roce 2016 úspěšné album "Kéž bouře by přišla". Později začali spolupracovat s ruským violistou Iliou Chernoklinovem a bubeníkem Radkem Doležalem. Jejich autorské písně jsou postaveny především na zvuku akordeonu fenomenálního běloruského akordeonisty Aliaksandra Yasinského a výrazném projevu zpěvačky Ivy Marešové. Marešová a Yasinski vystupují v současnosti jednak jako samostatné duo, ale mnohem častěji je můžete vidět a slyšet i s dalšími výše jmenovanými hudebníky. Nově začali pro seskupení, ve kterém se potkávají i s dalšími muzikanty, používat názevRAZAM, což v běloruštině znamená dohromady, společně Stáhnout materiál pro pořadatele

SWINGOVÝ KVARTET BEZRUKÉHO FRANTÍKA. Brněnská skupina, která se zaměřuje na písně s tematikou Brna, dále na jazzové standardy, blues, trampswing, folkrock, ale zároveň tvoří vlastní skladby, a to napříč mnoha hudebními žánry.

Klára Veselá. Česká akordeonistka, písničkářka, skladatelka a učitelka akordeonu. Je ovlivněna moravskou hudbou, argentinským tangem a také francouzským šansonem. Její nový hudební projekt se zaměřuje na šansonové písně, buď samostatně, nebo s kytarovým doprovodem.


POZDNÍ SBĚR. Sestava excelentních muzikantů známých z působení v kapelách Vlasta Redl a KDJ, Robert Křesťan a Druhá tráva, Čechomor, Kamelot, AG Flek, Uhlák, Hráči a další. S frontmanem a dvorním autorem Jiřím Pařezem (zpěv, akustická kytara), Michaelem Vašíčkem (elektrické kytary, lap steel, mandolína, zpěv), Jiřím Meisnerem (baskytara, zpěv), Štěpánem Balounem (klávesové nástroje, zpěv) a Davidem Velčovským (bicí) patří Pozdní sběr mezi české top kapely pohybující se na hraně žánrů folk, rock, country, jazz a jejich fúzí.