Výhradní zastoupení

Aktuálně výhradně zastupujeme


VLASTA REDL. Písničkář, který se těší přízni publika a je respektován muzikanty napříč žánry. Zastupujeme ho exkluzivně a jeho vystoupení si můžete objednat ve dvou variantách: buď s Tichou partou, nebo v "plné rockové náloži" s Jeho kapelou.

Vánoční koncert Vlasty Redla a Tiché party 2021

V předvánočním čase se Vlasta Redl se svou Tichou partou chystá vyrazit na speciální sérii klubových vystoupení. Program se ponese ve znamení Vlastových největších hitů a vánoční atmosféry. Pro bližší informace nás kontaktujte.


POZDNÍ SBĚR. Sestava excelentních muzikantů známých z působení v kapelách Vlasta Redl a KDJ, Robert Křesťan a Druhá tráva, Čechomor, Kamelot, AG Flek, Uhlák, Hráči a další. S frontmanem a dvorním autorem Jiřím Pařezem (zpěv, akustická kytara), Michaelem Vašíčkem (elektrické kytary, lap steel, mandolína, zpěv), Jiřím Meisnerem (baskytara, zpěv), Štěpánem Balounem (klávesové nástroje, zpěv) a Davidem Velčovským (bicí) patří Pozdní sběr mezi české top kapely pohybující se na hraně žánrů folk, rock, country, jazz a jejich fúzí.


INDIGA. Od dětství zpívala ve Státní opeře, v Národním a Stavovském divadle. V Divadle Kolowrat v moderní opeře o Miladě Horákové Zítra se bude... ztvárnila roli komunistického předsedy soudního senátu Karla Trudáka.

Vystupovala s Marií Rottrovou, Romanem Vojtkem a Felixem Slováčkem. Rok zpívala duety s kapelou Chinaski, s níž odjela halové a klubové turné.

Píše vlastní písničky, které žánrově označuje jako "dirty glitter folk". Její devízou je výjimečný hlas a silné melodie s originálními texty.

Indiga: Tichá vánoční nálož 2021

Zpěvačka s výjimečným hlasem, která si je jistá v rockových, popových i folkových polohách, v předvánočním čase vyrazí na komorní klubové turné prosycené adventní atmosférou. Pro bližší informace nás kontaktujte.


BASTARD. Havířovští hard rockeři Bastard měli v roce 1994 se svým debutovým albem slušně našlápnuto jako objev roku vydavatelství Monitor EMI a jako předkapela slavných Kabátů na jejich turné. Po dlouhých dvaceti letech se rozhodli pro comeback, aby se opět vrátili na pódia a vystoupili před legendami jako jsou Uriah Heep, Bonfire, Citron nebo Kreyson. Také zahráli na velkých festivalech Masters of Rock, Ostrava v plamenech, Benátská a dalších. Vydali comebackové EP "Bastard ... na start!" a regulérní desku "Druhá Müza", která sklízí pochvalné recenze. Bastard zvítězil jako "kapela roku 2017" v televizní Czechparádě i v Rockparádě na TV Rebel a můžete jej pravidelně slyšet také na rádiu Čas Rock.

RAZAM. Původně působili jako trio Marešová, Yasinski, Vašíček a v této sestavě vydali v roce 2016 úspěšné album "Kéž bouře by přišla". Později začali spolupracovat s ruským violistou Iliou Chernoklinovem a bubeníkem Radkem Doležalem. Jejich autorské písně jsou postaveny především na zvuku akordeonu fenomenálního běloruského akordeonisty Aliaksandra Yasinského a výrazném projevu zpěvačky Ivy Marešové. Marešová a Yasinski vystupují v současnosti jednak jako samostatné duo, ale mnohem častěji je můžete vidět a slyšet i s dalšími výše jmenovanými hudebníky. Nově začali pro seskupení, ve kterém se potkávají i s dalšími muzikanty, používat názevRAZAM, což v běloruštině znamená dohromady, společně Stáhnout materiál pro pořadatele

Slovanské Vánoce skupiny Razam 2021

Kapela Razam chystá na předvánoční období speciální program složený z prapůvodních i autorských adventních písní a koled z Čech, Běloruska, Ruska, Ukrajiny a Srbska, oslavující silné kořeny a ryzího ducha Slovanů. Pro bližší informace nás kontaktujte.


SWINGOVÝ KVARTET BEZRUKÉHO FRANTÍKA. Brněnská skupina, která se zaměřuje na písně s tematikou Brna, dále na jazzové standardy, blues, trampswing, folkrock, ale zároveň tvoří vlastní skladby, a to napříč mnoha hudebními žánry.

Vánoční zjevení Bezrukého Frantíka 2021

Swingový Kvartet Bezrukého Frantíka srdečně zve na své vánoční zjevení v rytmu swingu. Kromě klasických vánočních hitů se můžete těšit i na méně známé písně s tematikou Vánoc a též na osvědčené jazzové standardy. No a vzhledem k tomu, že jde o echt Brňáky, tak pochopitelně zazní i nějaká ta špicová brněnská zonka. Pro bližší informace nás kontaktujte.