Výhradní zastoupení

Aktuálně výhradně zastupujeme


VLASTA REDL. Písničkář, který se těší přízni publika a je respektován muzikanty napříč žánry. Zastupujeme ho exkluzivně a jeho vystoupení si můžete objednat ve dvou variantách: buď s Tichou partou, nebo v "plné rockové náloži" s Jeho kapelou.


AQUA CONGAS. Kapela Imrana & Filipa Zangiových stylově osciluje mezi soulem, funkem, popem a jazzem a latino. Projekt je postavený na základech rytmické sekce Imrana Zangiho, jednoho z nejlepších tuzemských perkusistů, a jeho syna Filipy, kteří společně na podzim 2022 vydali u vydavatelství Warner Music album Dárek. Po jeho vydání a křtu v klubu Jazz Dock se Imran a Filip rozhodli založit početnou hudební formaci Aqua Congas, v jejímž repertoáru kombinují nejen písně z tohoto alba, ale i řadu dalších skladeb, jejichž důraz na rytmickou složku má moc zvednout publikum z pohodlí židle.

VÁCLAV NECKÁŘ A BACILY. Václav Neckář patří mezi legendy československé a potažmo české pop-music. Letos oslaví 80. narozeniny dvěma galakoncerty v pražském Divadle Hybernia a kromě toho chystá několik koncertů ve větších městech v Čechách a na Moravě. Na vystoupeních zazpívá své největší hity včetně Půlnoční, Stínu katedrál či "Kytáry". Speciálními hosty budou "Golden Kids z představení Marta", tedy tři mladí herci a zpěváci, kteří připomenou písničky legendárního tria ve výpravné show s dobovými kostýmy a choreografiemi.

AG FLEK. V roce 1983 skupina natočila album Blázni umírají nadvakrát, které ji vyneslo do čela českého folku. Tehdejší sestava Táborská-Viktorin-Markytán-Šobáň se natrvalo vryla do paměti fanoušků, přestože v dalších letech se v kapele vystřídali další muzikanti, například Vlasta Redl, který svým nezaměnitelným stylem poznamenal desku Dohrála hudba. Dnes má kapela - kromě sólových počinů jejích členů - na kontě celkem čtyři alba a vrátila se k pravidelné koncertní činnosti.

FČELIČKY. Dívčí world music band ze Strážnice s kapelníkem Zdeňkem Musilem. Zpívají česky, švédsky a finsky, mají i vlastní autorské písničky. Skupina vydala již sedm alb.

RAZAM. Původně působili jako trio Marešová, Yasinski, Vašíček a v této sestavě vydali v roce 2016 úspěšné album "Kéž bouře by přišla". Později začali spolupracovat s ruským violistou Iliou Chernoklinovem a bubeníkem Radkem Doležalem. Jejich autorské písně jsou postaveny především na zvuku akordeonu fenomenálního běloruského akordeonisty Aliaksandra Yasinského a výrazném projevu zpěvačky Ivy Marešové. Marešová a Yasinski vystupují v současnosti jednak jako samostatné duo, ale mnohem častěji je můžete vidět a slyšet i s dalšími výše jmenovanými hudebníky. Nově začali pro seskupení, ve kterém se potkávají i s dalšími muzikanty, používat názevRAZAM, což v běloruštině znamená dohromady, společně Stáhnout materiál pro pořadatele

Klára Veselá. Česká akordeonistka, písničkářka, skladatelka a učitelka akordeonu. Je ovlivněna moravskou hudbou, argentinským tangem a také francouzským šansonem. Její nový hudební projekt se zaměřuje na šansonové písně, buď samostatně, nebo s kytarovým doprovodem.